Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Ruszyły zapisy do udziału w Przeglądzie Twórczości Lokalnej w Galerii Bursztynowej

Galeria Bursztynowa zaprasza twórców ludowych, rzeźbiarzy, malarzy, grafików oraz fotografów do udziału w kolejnej edycji Przeglądu Twórczości Lokalnej. Przegląd Twórczości Lokalnej w Galerii Bursztynowej odbędzie się 9 października br. To już trzecia edycja wydarzenia, które cieszy się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności.

Wystawcy będą mogli, nie tylko zaprezentować swoją twórczość, ale także sprzedawać. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu twórców ludowych, rzeźbiarzy, malarzy, grafików, fotografów, a także inne osoby, które chciałyby się pochwalić swoimi dziełami.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres marketing@galeriabursztynowa.com.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko lub nazwę działalności, miejscowość, numer telefonu oraz rodzaj twórczości. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 692 695 300.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę