poniedziałek, 11 grudnia 2017 napisz DONOS@

Rozbój w Radziłowie

18-letni chłopak z okolic Grajewa przyjechał samochodem do swojej dziewczyny w Radziłowie. Gdy para siedziała w aucie podszedł do nich młody mężczyzna, który wyciągnął go zza kierownicy i bez powodu zaczął bić. Po chwili do ataku dołączył także drugi napastnik, a później jeszcze jeden. Policja ustaliła napastników i wczoraj zatrzymała dwóch z nich. Jeden ma 19, a drugi 27 lat.

Jak informują policjanci do rozboju doszło niespełna dwa tygodnie temu w Radziłowie. Wtedy to  18-letni mieszkaniec gminy Grajewo przyjechał samochodem do swojej dziewczyny. Gdy para siedziała w aucie podszedł do nich młody mężczyzna, który wyciągnął pokrzywdzonego zza kierownicy i bez powodu zaczął go bić. Po chwili do ataku dołączył także drugi napastnik i obaj zadawali uderzenia. Następnie pojazdem 18-latka zabrali go w rejon targowicy i bili ponownie. Do agresorów dołączył tam trzeci mężczyzna, który również zadawał ciosy. Gdy ich ofiara była już bezbronna jeden z nich zabrał z samochodu 20 złotych. Następnie napastnicy zmusili chłopaka, aby zawiózł ich do pobliskiej miejscowości, gdzie za skradzione pieniądze kupili alkohol i papierosy. Potem, ponownie pod groźbą pobicia, nakazali 18-latkowi, aby ich odwiózł. Dopiero wtedy pozwolili mu odjechać. 
Policjanci podkreślają, że intensywna i wnikliwa ich praca pozwoliła na ustalenie, zatrzymanie wczoraj i przedstawienie zarzutów podejrzanym o to 19 i 27-latkowi. 
- Zatrzymanie trzeciego mężczyzny to tylko kwestia czasu – przekazuje oficer prasowy KPP w Grajewie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0