Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rozpoczynają się Podlaskie Dni Rodziny

Od modlitw w intencji rodzin rozpoczną się w tym roku III-cie Podlaskie Dni Rodziny. Nabożeństwa będą dziś odprawiane we wszystkich parafiach katolickich i prawosławnych w naszym regionie. Na jutro zaplanowano uroczystą inaugurację Dni Rodziny. Rozpocznie je wojewódzka konferencja pod hasłem "Rodzina - wielka tęsknota...". Organizatorom tego przedsięwzięcia chodzi o promowanie wartości rodzinnych i umacnianie więzi w rodzinach - poprzez edukację, działania prozdrowotne i wspólną zabawę rodziców i dzieci. W tym roku te dni mają przypominać wszystkim o ogromnej roli, jaką odgrywają rodzice w życiu każdego dziecka - także takiego, które z różnych przyczyn jest tej rodziny pozbawiony. Chodzi o promowanie rodzinnych domów dziecka, które mają sukcesywnie zastępować te tradycyjne.

W województwie podlaskim jest zaledwie 5 takich domów. Może dlatego, zbyt mało o nich wiemy. Tę wiedzę mają właśnie przybliżyć III-cie Podlaskie Dni Rodziny. Przez cały tydzień w kilkunastu miastach regionu odbywać się będą imprezy prozdrowotne i rekreacyjne, mające na celu integrację rodziny.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę