Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zlikwidowali plantację narkotyków

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Zabezpieczone blisko 1,6 kg suszu marihuany, ponad 120 krzaków konopi oraz 7,5 kg krajanki tytoniowej, a także sprzęt służący do uprawy. To efekt wspólnej akcji policjantów z Łomży i KWP w Radomiu. Zatrzymano też 41-letniego właściciela posesji, na której znajdowała się nielegalna plantacja, który decyzją sądu trafił już do aresztu.

jak podała policja w środę na teren posesji w jednej z gmin powiatu łomżyńskiego, wkroczyli policjanci z Wydział dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Z wiedzy, posiadanej przez funkcjonariuszy z Radomia wynikało, że mogą się tam znajdować narkotyki. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do 41-letniego mężczyzny, mundurowi odnaleźli blisko 1,6 kg suszu roślinnego i 7,5 kg krajanki tytoniowej.
Dodatkowo, w znajdującej się na posesji stodole, w wysokiej ścianie zbudowanej z bel siana, funkcjonariusze odkryli tunel prowadzący do pomieszczeń z nielegalną plantacją konopi. Znajdowało się tam ponad 120 sztuk tych roślin w różnej fazie wzrostu.

Policjanci zlikwidowali plantację narkotyków

źródło: KMP Łomża/KWP Radom


Podejrzany o posiadanie środków odurzających oraz uprawę konopi właściciel posesji został zatrzymany. Dziś mężczyzna został doprowadzony do sądu, który na wniosek Prokuratury Rejonowej w Łomży, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża
Foto: fot. KMP Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę