poniedziałek, 11 grudnia 2017 napisz DONOS@

Paliło się na posterunku Policji w Śniadowie

Dwie jednostki straży pożarnej interweniowały nad ranem w budynku posterunku Policji w Śniadowie. Jak wyjaśnia st. bryg. Dionizy Krzyna, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, w części socjalnej budynku zapalił się kosz z bielizną i powstało duże zadymienie. Strażacy z zadymionych pomieszczeń wyprowadzili jedną osobę, którą po przekazaniu ekipie pogotowia ratunkowego, przewiozło do szpitala w Łomży.

Posterunek Policji w Śniadowie (fot. sniadowo.pl)
Posterunek Policji w Śniadowie (fot. sniadowo.pl)

Do zdarzenia doszło po godz. 4. nad ranem. Na miejsce skierowano jeden zastęp ratowniczo-gaśniczy z Łomży i jednostkę OSP ze Śniadowa. W budynku w którym mieści się posterunek Policji są też mieszkania i do pożaru doszło właśnie tam. Gdy strażacy dotarli na miejsce okazało się, że więcej jest dymu niż ognia. Palił się kosz z bielizną znajdujący się w łazience. Komendant PSP w Łomży st. bryg. Dionizy Krzyna, informuje, że strażacy z mieszkania wyprowadzili jedną osobę. 
- Była przytomna – podkreśla komendant. 
Po podaniu poszkodowanemu tlenu przez strażaków, przekazano go opiekę pogotowia ratunkowego, które przewiozło go do szpitala w Łomży.  
Strat materialnych większych nie było.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0