Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Paliło się na posterunku Policji w Śniadowie

Główne zdjęcie
Posterunek Policji w Śniadowie (fot. sniadowo.pl)

Dwie jednostki straży pożarnej interweniowały nad ranem w budynku posterunku Policji w Śniadowie. Jak wyjaśnia st. bryg. Dionizy Krzyna, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, w części socjalnej budynku zapalił się kosz z bielizną i powstało duże zadymienie. Strażacy z zadymionych pomieszczeń wyprowadzili jedną osobę, którą po przekazaniu ekipie pogotowia ratunkowego, przewiozło do szpitala w Łomży.

Do zdarzenia doszło po godz. 4. nad ranem. Na miejsce skierowano jeden zastęp ratowniczo-gaśniczy z Łomży i jednostkę OSP ze Śniadowa. W budynku w którym mieści się posterunek Policji są też mieszkania i do pożaru doszło właśnie tam. Gdy strażacy dotarli na miejsce okazało się, że więcej jest dymu niż ognia. Palił się kosz z bielizną znajdujący się w łazience. Komendant PSP w Łomży st. bryg. Dionizy Krzyna, informuje, że strażacy z mieszkania wyprowadzili jedną osobę. 
- Była przytomna – podkreśla komendant. 
Po podaniu poszkodowanemu tlenu przez strażaków, przekazano go opiekę pogotowia ratunkowego, które przewiozło go do szpitala w Łomży.  
Strat materialnych większych nie było.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę