Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 czerwca 2023 napisz DONOS@

W ŁKS teraz rządzi... Giełgut

Główne zdjęcie
Mariusz Giełgut

Działacze ŁKS 1926 Łomża, którzy wczoraj wieczorem zebrali się na drugiej części przerwanego przed tygodniem Walnego Zebrania Członków Klubu, nie podjęli żadnych rozstrzygających decyzji odnośnie przyszłości klubu. Zebranie – w oczekiwaniu na przyznanie przez Radę Miasta dodatkowej dotacji dla klubu znowu przerwano tym razem na dwa tygodnie. Jedyną zmianą jest ta, że po ubiegłotygodniowym poddaniu się do dymisji prezesa Jarosława Kuleszy i jednego z członków zarządu, wczoraj rezygnację z funkcji wiceprezesa i członka zarządu złożył jeszcze Jerzy Kierażyński. Teraz klubem rządzi drugi z wiceprezesów Mariusz Giełgut – wprowadzony do władz klubu jako przedstawiciel prezydenta Łomży, którego jest etatowym doradcą.

Walne Zebranie Członków Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 Łomża zostało przerwane do 29. czerwca (środa) – do godziny 17.15. Tydzień wcześniej ma odbyć się sesja Rady Miasta na którą prezydent Łomży skierował wniosek o przyznanie klubowi dodatkowej dotacji w wysokości 150 tys. zł. Ma ona umożliwić ŁKS-owi podjęcie rozgrywek w nowej III lidze, która tym razem obejmować będzie zespoły w czterech województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego i łódzkiego. 
Działacze ŁKS-u mówią, że bez pieniędzy z miasta nie zagrają. Za wnioskiem o przerwanie obrad Walnego jednogłośnie opowiedzieli się wszyscy obecni na sali członkowie klubu. 

Podczas wczorajszego spotkania rezygnację z funkcji wiceprezesa i członka zarządu ŁKS 1926 Łomża złożył Jerzy Kierażyński. To już trzeci członek zarządu klubu, który podjął taką decyzję. Przed tygodniem zrezygnował prezes Jarosław Kulesza, którego firma w ostatnich latach była głównym sponsorem klubu, a także jedne z członków zarządu Kazimierz Zaborszczyk. Teraz – jak poinformował klub na swojej stronie internetowej „za wszystkie decyzje związane z finansami Klubu, a także działania związane z organizacją meczu z Górnikiem Zabrze i organizacją meczu Pucharu Polski odpowiada drugi z wiceprezesów – Mariusz Giełgut wspierany przez pozostałych członków zarządu: Łukasza Uściłowskiego, Sebastiana Chrzanowskiego i Dominika Sasinowskiego.”
Dodajmy, że zarówno Giełgut jak i Uściłowski są etatowymi pracownikami ratusza zatrudnionymi tu przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę