Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Wakacje będą później

Do końca roku szkolnego 2015/2016 zostało jeszcze 9 dni, a Ministerstwo Edukacji przygotowało już kalendarz kolejnego roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie pójdą do szkół tradycyjnie 1 września – będzie to czwartek, a naukę zakończą dopiero 30 czerwca. To oznacza, że kolejne wakacje formalnie rozpoczną się 1 lipca – cztery dni później niż w tym roku.

Nowy kalendarz na następny rok szkolny jest jeszcze niepełny. Formalnie nie ma jeszcze ostatecznej decyzji o zapowiadanej przez ministerstwo likwidacji sprawdzianu szóstoklasistów. Nie ma w nim także terminów egzaminów gimnazjalnych, matur czy sprawdzianów zawodowych, które to terminy ustalić ma Centralna Komisja Egzaminacyjna.
Z opublikowanego kalendarza można się dowiedzieć, że najbliższa przerwa w nauce nastąpi z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zacznie się 23 grudnia w piątek. Wolne od nauki w związku z tym będzie tylko 5 dni, i do szkoły trzeba będzie wrócić już kolejny w poniedziałek, bo Sylwester w tym roku wypada w sobotę.
Ferie zimowe w województwie podlaskim rozpoczną się 23 stycznia i potrwają do 5 lutego.
Kolejna przerwa w nauce - wiosenna przerwa świąteczna związana z Wielkanocą - potrwa od 13 do 18 kwietnia 2017 r. 
Natomiast – to co najważniejsze – rok szkolny skończy się dopiero 30 czerwca.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę