Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Mercedesem wjechał pod pociąg

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Dworaki Staśki, kierujący mercedesem wjechał pod pociąg towarowy. 37-letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło dziś rano w miejscowości Dworaki Staśki w powiecie wysokomazowieckim. Kierujący mercedesem mężczyzna jechał od strony miejscowości Poświętne i nie wiadomo dlaczego na niestrzeżonym przejeździe kolejowym wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy relacji Szepietowo – Białystok. Teraz przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci, ktorzy też apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do znaków drogowych i sygnalizatorów podczas przejeżdżania przez przejazdy kolejowe. Pamiętajmy o tym, by zatrzymać się przed każdym z przejazdów, zarówno tych niestrzeżonych jak i strzeżonych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę