Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

„W rodzinie siła”

Dnia 4 czerwca 2016 roku w Placówce Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży zorganizowano piknik rodzinny „W rodzinie siła”. Celem imprezy było pogłębienie więzi rodzinnych między wychowankami a ich najbliższą rodziną, integracja byłych i obecnych wychowanków jak również zachęcenie młodzieży i ich rodzin do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Podczas pikniku odbyły się liczne zabawy, konkursy z nagrodami oraz grill i poczęstunek. W czasie spotkania można było zauważyć świetną zabawę i integrację przybyłych gości z wychowankami naszej placówki.
Dyrektor, wychowawcy oraz wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży pragną podziękować sponsorom bez których piknik nie byłyby tak udany. Za okazane serce i pomoc materialną dziękujemy: Hurtowni „Euro Cash & Carry”, Piekarni - Cukierni „Okruszek”, Hurtowni Warzyw i Owoców „Benihana” oraz Zakładowi Mięsnemu Podgórze.

 

opr. Izabela Zakrzewska

 

 

Inga Kolaska
śr, 15 czerwca 2016 11:18
Data ostatniej edycji: śr, 15 czerwca 2016 11:30:00

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę