Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Zakorkowany przejazd z Łomży do Piątnicy

Główne zdjęcie
Prace drogowe na ul. Zjazd

Trzeci dzień pracują drogowcy na ul. Zjazd w Łomży i trzeci dzień korkuje się ruch na prowadzących tędy drogach krajowych nr 61 i 63. Dziś prace prowadzone są na wysokości stadionu miejskiego. W związku z tym korek samochodów jest w Łomży i Piątnicy. Policjanci, którzy starają się maksymalnie udrożnić ruch proszą kierowców samochodów osobowych o korzystanie z przejazdu ulicą Sikorskiego i mostem Hubala, a kierowców ciężarówek o cierpliwość, bo oni muszą przejechać starym mostem przez który ruch odbywa się wahadłowo.

Przypomnijmy tzw. remont cząstkowy nawierzchni masą bitumiczną ulic w Łomży ma być prowadzony do soboty 18. czerwca. Roboty drogowe rozpoczęły się od ul. Zjazd prowadzącej od mostu przez rzekę Narew do Placu Kościuszki. Trwają tu już trzeci dzień. Jeśli wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem dziś się zakończą. Jutro zaś drogowcy mają wejść na ulicę Wojska Polskiego. Tam prace będą prowadzone na trzech odcinkach: od Ronda św. Brunona do ul. Meblowej; od ul. Meblowej do granicy miasta i od ul. Polowej do ul. Spokojnej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę