Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mokra środa

Około 11 i pół litra wody na metr kwadratowy powierzchni – tyle wyniosły nocne i poranne opady deszczu w okolicach Łomży. Trzy razy więcej deszczu spadło na południu województwa. Jak podaje Barbara Jakubowska, dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB do godziny 6. rano w Masiewie zanotowano aż 33,1 mm deszczu, a w Białowieży 27,4 mm.

Synoptyk zapowiada, że w ciągu dnia strefa opadów deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym, będzie przesuwać się na północ województwa, od południa regionu stopniowo zanikając. Prognozowana wysokość opadów przeważnie do 15 mm.
Mimo to będzie ciepło. W ciągu dnia temperatura maksymalna w województwie ma wynosić od 20°C do 22°C. 
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu. Nad ranem miejscami silne zamglenie, lokalnie mgła ograniczająca widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 11°C do 13°C. Wiatr słaby, zmienny.
W czwartek nad regionem prognozowane jest zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Miejscami przelotne opady deszczu, a lokalnie możliwe także burze. Temperatura maksymalna od 22°C do 24°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, podczas burz porywisty.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę