Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

37-latek ranny po zderzeniu auta z pociągiem

Jedna osoba jest ranna po wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. W środę (15.06) po 4:00 w pobliżu miejscowości Dworaki Staśki, pod Sokołami, pociąg towarowy uderzył w samochód osobowy. Kierowca auta prawdopodobnie nie zatrzymał się przed znakiem STOP i nie zauważył lokomotywy.

37-latek, mieszkaniec okolicznej wsi, jest ranny - ma niewielkie złamania i stłuczenia, ale można mówić o ogromnym szczęściu.

Mężczyzna przewoził na przyczepce świnie. 3 zginęły na miejscu, ale 10 przeżyło.

Jak zapewniają służby - po wypadku nie ma utrudnień w ruchu kolejowym. W miejscu zdarzenia są dwa tory - ruch odbywa się wahadłowo jedną linią.

Prawie dwa tygodnie wcześniej - w podobnym zdarzeniu w pobliżu Szepietowa zginęło 3 młodych mężczyzn.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę