Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Śmierć rowerzysty

36-letni rowerzysta zginął po potrąceniu przez samochód osobowy na drodze do Mężenina. Do wypadku doszło w poniedziałek wieczorem. Droga jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają szczegółowo okoliczności tragicznego zdarzenia. Objazd odcinak drogi na którym doszło do wypadku jest możliwy przez Podgórze.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło ok. godz. 20.30. Z informacji przekazywanych przez świadków zdarzenia i występnych ustaleń policji wynika, że dwaj rowerzyści jechali obok siebie drogą w kierunku Łomży. W pewnym momencie niespodziewanie od tyłu wjechał w nich opel astra. Jeden z rowerzystów zginął na miejscu, drugiego odrzuciło na bok. Temu – szczęśliwie nic złego się nie stało. Za kierownica opla, który wjechał w rowerzystów siedziała 36-letnia kobieta.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę