Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Zablokowana „61” po wypadku trzech samochodów

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku trzech samochodów na drodze krajowej nr 61 pomiędzy Piątnicą a Kisielnicą. Droga jest zablokowana. Na miejscu traw akcja służb. Policjanci zapewniają, że jak najszybciej chcą udrożnić przejazd wprowadzając w miejscu wypadku ruch wahadłowy.

Do wypadku doszło w sobotę przed godz. 20. Prawdopodobnie wypadek powstał wskutek najechania przez jednego z kierowców na tył pojazdu jadącego przed nim.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę