Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

ŁKS 1926 Łomża bez prezesa „wisi na krawędzi”

Główne zdjęcie
Jarosław Kulesza były prezes ŁKS 1926 Łomża

Podczas środowego Walnego Zebrania Wyborczego członków Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 dotychczasowy prezes oraz sponsor główny klubu – Jarosław Kulesza podał się do dymisji i zrezygnował ze sprawowanej funkcji. Razem z nim z funkcji członka zarządu zrezygnował Kazimierz Zaborszczyk. Pozostały skład władz klubu pozostał na swoich stanowiskach „ze względu na zaplanowane w najbliższym czasie rozmowy o przyszłości Klubu i konieczność uczestniczenia w nich pełnoprawnych członków zarządu”. Tematem będą pieniądze, których klubowi brakuje.

Jak przekazuje na swojej stronie internetowej ŁKS 1926 Łomża prezes Kulesza w swoim ostatnim wystąpieniu „podkreślił, że miniony rok to niewątpliwy sukces pod względem sportowym, a najlepszym tego dowodem jest zapewnienie sobie awansu do „nowej” III ligi i obrona Okręgowego Pucharu Polski, która promuje nas do reprezentowania Łomży na szczeblu ogólnopolskim”. Jak mówił Jarosław Kulesza ogromny wkład w sukcesy zespołu włożył trener Mateusz Miłoszewski, którego określił „najlepszym szkoleniowcem ŁKS-u w czasie jego prezesury.”

ŁKS „wisi” na krawędzi
Jak czytamy w informacji obecnie Klub, po wielu perturbacjach związanych z zadłużeniem poprzedniego stowarzyszenia wyszedł na prostą. Dzięki temu w najbliższych dniach powinna do ŁKS-u wpłynąć licencja na występy w nowych rozgrywka ligowych, jedyne zastrzeżenia, wobec spełnienia warunku braku zadłużenia dotyczą infrastruktury Stadionu Miejskiego.
- Finanse i budżet Klubu nie pozwalają jednak z optymizmem patrzeć w przyszłość – napisano na stronie klubu. - III liga od przyszłego sezonu to nie tylko większe koszty wyjazdów, ale też zwiększone nakłady na organizację meczów w Łomży oraz konieczność wzmocnienia i poszerzenia kadry. Niewątpliwie Łomżyński Klub Sportowy „wisi” dziś na krawędzi. Drugi upadek może oznaczać koniec piłki seniorskiej na wiele lat. A wszystko to w 90. rocznicę Jego istnienia…

ŁKS 1926 Łomża zapowiada, że w piątek w łomżyńskim ratuszu, ma być nowy prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski. Obrady Walnego ŁKS-u przerwano do przyszłej środy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę