Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Celnicy na tropie

Blisko 2300 paczek nielegalnych papierosów przejęli łomżyńscy celnicy. Zaczęło się kontroli na targowisku w Łomży, gdzie znaleziono prawie 700 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy oraz worek foliowy tytoniu do palenia o wadze 1,65 kg. Nielegalne wyroby tytoniowe były skrzętnie poukrywane i przeznaczone do bezpośredniej sprzedaży na bazarze.

Kolejne nielegalne papierosy wpadły w ręce celników w niedzielę. Jak przekazuje Urszula Lenkiewicz z Izby Celnej w Białymstoku pozyskane doraźne informacje skierowały celników na prywatną posesję w Łomży, gdzie w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych dokonano kolejnego ujawnienia, tym razem blisko 1600 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy. 45-letnia właścicielka posesji przyznała się do nabycia i przechowywania nielegalnych papierosów. Kobiecie przedstawiono już zarzut popełnienia przestępstwa karnego skarbowego, za które grozi wysoka kara grzywny i utrata nielegalnego towaru.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę