Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Kłusownik

Główne zdjęcie
Tzw. „żelazo” - narzędzie kłusownicze znalezione przez policjantów

38-letni mieszkaniec podkolneńskiej gminy Turośl będzie odpowiadał za kłusownictwo. Wczoraj rano, policjanci na jego posesji odnaleźli zastawione tzw. „żelazo” - narzędzie kłusownicze.

Oficer prasowy policji w Kolnie informując o zdarzeniu podkreśla, że nie ulega wątpliwości, że było to narzędzie służące do kłusowania. 38-latek usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa i przyznał się popełnienia do zarzucanego mu czynu. Będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę