Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Licytuj z Bursztynową i wygraj wycieczkę za granicę dla dwóch osób!

„Licytuj z Bursztynową” to kolejna ciekawa propozycja Galerii Bursztynowej. Akcja ma na celu zapewnić klientom sporą dawkę emocji i dodatkowych korzyści. Sprawdź, co należy zrobić, aby wziąć udział w licytacji i zdobyć wspaniałe nagrody.

Nagrodami głównymi w akcji „Licytuj z Bursztynową” są: Voucher na wycieczkę za granicę dla dwóch osób o wartości 2000 zł, voucher na urodziny dziecka w Figlarium dla 10 osób, bon upominkowy o wartości 1500 zł do wykorzystania w RTV Euro AGD, bon upominkowy do wykorzystania w salonach Elisabeth o wartości 500 zł. Dodatkowo, do wylicytowania będzie ponad 20 bonów upominkowych o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Galerii Bursztynowej.

 

Co należy zrobić, aby wziąć udział w licytacji i zdobyć wspaniałe nagrody?

1. Dokonaj zakupów w dniach 4-19 czerwca w punktach handlowych i usługowych Galerii Bursztynowej i zachowaj paragony. (Tesco i OBI nie biorą udziału w akcji).

2. Wymień paragony na naszą wewnętrzną walutę o nazwie Bursztynki, stworzoną specjalnie na tę okazję. Wymiany dokonaj w Punkcie Obsługi Licytacji, który znajduje się w Galerii Bursztynowej przy Książnicy Polskiej.

3.Weź udział w licytacji 19 czerwca o godz. 13.00. Licytuj Bursztynkami i zdobądź upatrzone nagrody!

Więcej informacji na temat akcji oraz regulamin znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl

Zobaczcie, co działo się podczas poprzedniej edycji!

 

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę