Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pojadą wybierać prezesa PiS

Wiesław Grzymała, Michał Chajewski i Piotr Modzelewski to wybrani z Łomży i powiatu łomżyńskiego delegaci na lipcowy kongres partii Prawo i Sprawiedliwość. Z województwa podlaskiego, poza parlamentarzystami, nowego (?) prezesa PiS ma wybierać 34 delegatów wybranych podczas sobotniego Zjazdu Okręgowego partii w Białymstoku.

Jak przekazuje Marcin Kamieński, dyrektor biura zarządu PiS w Białymstoku, w zjeździe uczestniczyło około 340 delegatów z około 1350 członków partii w województwie podlaskim. Najważniejszym zadaniem zjazdu był wybór delegatów na kongres partii, który będzie wybierał nowego – jak wszyscy oczekują – starego prezesa partii czyli Jarosława Kaczyńskiego. 
Rywalizacja o możliwość uczestniczenia w tych wyborach była wśród działaczy PiS olbrzymia.
Z Łomży wybranymi delegatami zostali: Wiesław Grzymała, przewodniczący Rady Miasta Łomża i z-ca dyrektora ARiMR w Łomży i Piotr Modzelewski, z-ca komendanta wojewódzkiego OHP. Z powiatu łomżyńskiego delegatem jest Michał Chajewski – burmistrz Jedwabnego.
Z Kolna delegatami zostali burmistrz Andrzej Duda i Andrzej Piętka. Z Zambrowa  na kongres PiS pojadą Stanisław Rykaczewski, wicestarosta zambrowski oraz Zdzisław Buczyński i Tadeusz Krajewski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę