Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Nowy prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej

Główne zdjęcie
Sławomir Kopczewski

Sławomir Kopczewski został nowym prezesem Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. W głosowaniu delegatów uzyskał 91 głosów, a jego kontrkandydat Witold Dawidowski - rządzący Podlaskim ZPN od 16 lat - tylko 35.

Kopczewski ma 45 lat i obecnie jest dyrektorem Akademii Jagiellonii. Posiada też licencję trenerską UEFA PRO, oraz jednym trzech w regionie licencjonowanych trenerów-edukatorów, dzięki czemu może szkolić innych trenerów instruktorów w kraju. Jak mówi jego program wyborczy opiera się na trzech głównych hasłach:poprawa wizerunku, poprawa finansów i poprawa szkolenia. W przeszłości był zawodnikiem - bramkarzem - Hetmana Białystok, a jako trener pracował m.in. w Sokole Sokółka, ŁKS Łomża, Ruchu Wysokie Mazowieckie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę