Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Obława na dilera

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Ponad 1,6 kg marihuany i 34 g amfetaminy o czarnorynkowej wartości ponad 50 tys. złotych zabezpieczyli policjanci CBŚP z Białegostoku w mieszkaniu 27-letniego mieszkańca Zambrowa. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i usłyszał w prokuraturze zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, handlu i uprawy konopi. Za te czyny grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze białostockiego CBŚP uzyskali informacjęo tym, że jeden z mieszkańców Zambrowa zajmuje się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków.  Policjanci ustalili, że nielegalnym procederem zajmuje się 27-letni mężczyzna, mieszkaniec Zambrowa. Zorganizowali zasadzkę i zatrzymali Pawła W., a następnie przeszukali miejsca jego zamieszkania. W mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad  1,6  kg marihuany i 34 gramy amfetaminy. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to ponad 50 tys.  złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli również kompletny sprzęt do uprawy konopi.
Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono w zambrowskiej prokuraturze zarzuty m.in. posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, jak również handlu i uprawy konopi. Sąd Rejonowy  w Zambrowie zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę