Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Kolejne zakupy ze stylistką w Galerii Bursztynowej już 13 czerwca!

Ruszyła kolejna edycja akcji modowej Galerii Bursztynowej pn. „Zakupy ze stylistką”. W ramach projektu klienci centrum handlowego mają okazję skorzystać z bezpłatnych porad w zakresie dobierania odpowiednich fasonów do danej figury oraz zrobić udane zakupy pod okiem specjalisty.

 

Pierwsza edycja akcji „Zakupy ze stylistką” w Galerii Bursztynowej okazała się strzałem w dziesiątkę. Ogromne zainteresowanie klientów z powiatu ostrołęckiego oraz łomżyńskiego i ostrowskiego sprawiło, że w centrum handlowym zorganizowane zostaną kolejne tego rodzaju akcje.

Jeżeli chcesz dobrać odpowiednie fasony do swojej figury i podkreślić jej atuty oraz przede wszystkim zrobić udane zakupy pod okiem specjalisty i na miarę możliwości portfela, zapisz się już dziś na BEZPŁATNE PORADY I ZAKUPY ZE STYLISTKĄ AGATĄ BAŁDYGĄ!

W akcji mogą wziąć udział, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Usługa stylistki, czyli porady i zakupy trwają do 2 godzin i jest bezpłatna. Pierwszy etap to spotkanie przy kawie w jednej z kawiarni w Galerii Bursztynowej, podczas którego omówione zostaną potrzeby i oczekiwania uczestnika.

Drugi etap to analiza kolorystyczna oraz omówienie sylwetki, czyli dobór odpowiednich fasonów do danej figury. Trzeci etap spotkania obejmuje wspólne zakupy ze stylistką. Koszty zakupów ponosi w całości uczestnik. Dokonanie zakupów w czasie spotkania nie jest obowiązkowe. Uczestnik sam decyduje, w którym momencie ich dokona.

Termin spotkania stylistki z uczestnikami akcji to 13 czerwca. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie galeriabursztynowa.com.pl. Zgłoszenia można nadsyłać do 8 czerwca 2016 r.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę