Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Święto „Królowej Sportu”

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować i zaprosić wszystkich mieszkańców Łomży i Ziemi Łomżyńskiej na święto „Królowej Sportu” – IV Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów i Juniorów Młodszych im. Tadeusza Susoła w lekkiej atletyce, które odbędą się na łomżyńskim stadionie w dniu 11 czerwca 2016 roku o godz. 11.00. Jest to masowa impreza sportowa, podczas której można zdobyć minimum na Mistrzostwa Polski. Przyciąga ona corocznie ponad 300 osobową grupę młodzieży z Regionu, a zwłaszcza z Ziemi Łomżyńskiej. Jest też swoistą promocją uzdolnionej młodzieży, jak i całego Regionu.

Nasza impreza to radosne spotkanie młodych ludzi, dla których sport jest często ważnym celem w życiu, jest zwieńczeniem wielogodzinnych, ciężkich treningów i szansą na publiczne zaprezentowanie się w sportowej rywalizacji.
Mistrzostwa finansowane są z dotacji Urzędu Miejskiego w Łomży, środków własnych Klubu  oraz dzięki wielkiemu sercu i hojności naszych Przyjaciół, którym mamy zaszczyt podziękować, a są nimi: POZLA Białystok, PWSZS Białystok, Alex sp. z o.o. Kleosin, REM Elbląg, ZSEiO Nr 6 w Łomży, Łomżyński SZS, PZ LZS Łomża, Urząd Gminy w Piątnicy, WSA w Łomży, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie, Publiczne Gimnazjum w Piątnicy, Uniqa Przedstawicielstwo Łomża Filipkowscy, Demart Sp. J. Żelazny, PHU Jan Kurpiewski.

Czekamy na Państwa na łomżyńskim stadionie.
W imieniu Zarządu Klubu LZS „Narew Kurpiewski Łomża”
Wiceprezes  Paweł Drożyner


210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę