Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Wiźnie

Osobowy hyundaiu praktycznie rozpadł się na części po zderzeniu z samochodem dostawczym. Do wypadku doszło w Wiźnie przy stacji paliw, na zakręcie drogi krajowej nr 64. Na miejscu trwa akcja służb ratunkowych. Droga jest zablokowana, ale przejazd jest możliwy przez Wiznę. Kierującą hyundaiem kobietę pogotowie zabrało do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do wypadku doszło prawdopodobnie gdy kierująca hyundaiem kobieta jadąc w kierunku Łomży na zakręcie została „wyrzucona” na lewy pas i bokiem samochodu uderzyła w przód jadącego w przeciwnym kierunku samochodu dostawczego  renault master.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę