Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Z białostockiego CBŚP do komendy w Łomży

Komisarz Tomasz Haraburda został pełniącym obowiązki pierwszego zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży. To policjant z Białegostoku. Od 2009 roku pracował w Centralnym Biurze Śledczym Policji w Białymstoku.

Kom. Tomasz Haraburda wczoraj zajął fotel zwolniony przed Bożym Ciałem przez mł. insp. Roberta Góreckiego, który funkcję tę sprawował od jesieni 2009 roku.
Kom. Haraburda w Policji pracuje od 2004 roku. Ukończył Politechnikę Białostocka i Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Związany był z pionem kryminalnym. Od 2009 roku pracował w Centralnym Biurze Śledczym Policji w Białymstoku, gdzie przechodził kolejne szczeble kariery zawodowej.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę