Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

ŁKS obronił Puchar bez walki

ŁKS 1926 Łomża został zwycięzcą okręgowego Pucharu Polski. Dąb Dąbrowa Białostocka zrezygnowała z gry w finale, który w środę wieczorem z udziałem ŁKS-u miał odbyć się w tej miejscowości.

W środę przed południem klubu Dąb Dąbrowa Białostocka przesłał do Podlaskiego Związku Piłki Nożnej i do ŁKS 926 Łomża informację o rezygnacji klubu z udziału w finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. 
Jak podaje Gazeta Wcześniej wcześniej klub z Dąbrowy Białostockiej starał o przełożenie meczu finałowego na późniejszy termin, argumentując to brakami w składzie drużyny, ale łomżyński klub się nie zgodził na przełożenie spotkania. 
Po wycofaniu się drużyny Dębu Dąbrowa Białostocka z rozgrywek okręgowy Pucharu Polski ponownie przypadł zespołowi z Łomży, który był obrońcą trofeum wygranego przed rokiem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę