Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

BMW z "wkładką" - to spekulacja oświadcza policja

To tylko dziennikarska spekulacja – tak artykuł jednej z lokalnych gazet komentuje biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Policja wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Dziennik w dzisiejszym wydaniu umieścił artykuł “Policjanci nie upilnowali 120 kg kokainy”. Pisze w nim, że w skradzionym łomżyńskim policjantom BMW mogły być narkotyki warte kilkadziesiąt razy więcej niż sam ekskluzywny samochód. “Z przykrością stwierdzam, że artykuł dostarcza mieszkańcom województwa podlaskiego niesprawdzonych i niczym nie popartych spekulacji” - powiedział Radiu Nadzieja rzecznik prasowy podlaskiej policji, kom. Jacek Dobrzyński.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę