Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Zaginęła 26-latka

Główne zdjęcie
Zaginiona Katarzyna Zalewska. Fot. KPP Wysokie Mazowieckie

Policjanci szukają zaginionej 26-latki, mieszkanki Ciechanowiec w powiecie wysokomazowieckim. Młoda kobieta wyszła z domu 20 maja 2016 roku około godziny 15:00 i do tej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała także kontaktu z rodziną.

Zaginiona to: Katarzyna Zalewska, lat 26 zamieszkała Ciechanowiec ul . Wojska Polskiego.

Rysopis: wzrost około 173 cm, waga 62 kg, średnia budowa ciała, twarz okrągła, włosy czarne, proste, długie, rozpuszczone, brązowe oczy , uzębienie pełne, nos średni prosty, uszy średnie przylegające.

Zaginiona ubrana była w: długi dżinsowy płaszczyk koloru granatowego,spodnie granatowe dżinsowe, buty na płaskiej podeszwie typu „baleriny”.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu /86/474 1700, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

źródło – oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę