Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rozbój po kosiarkę

Na trzy miesiące do tymczasowego aresztu trafił 28-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna jest podejrzany m.in. o dokonanie w ubiegłym tygodniu rozboju przy ul. Spokojnej, gdzie szarpiąc za ubranie i uderzając w głowę pokrzywdzonego, skradł kosiarkę spalinową do trawy.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, w związku z tą sprawą, a także będącym w toku postępowaniem dotyczącym kradzieży rozbójniczej, w którym 28-latek jest także podejrzany, funkcjonariusze zwrócili się do prokuratora z wnioskiem o wystąpienie do Sądu Rejonowego w Łomży o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd uwzględnił wniosek prokuratora i w wyniku jego decyzji 28-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę