Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany kierowca napatoczył się na policjanta

Jadący wczoraj po południu do pracy policjant łomżyńskiej komendy w Przytuły zauważył zbliżające się z przeciwka z dużą prędkością audi. W pewnym momencie kierowca tego samochodu wykonał bardzo nagły skręt w lewo zmuszając policjanta do gwałtownego hamowania. Ten pojechał za „piratem”, a gdy audi zatrzymało się na pobliskim parkingu, odebrał młodemu kierującemu kluczyki i zawiadomił dyżurnego policji o kompletnie pijanym kierowcy.

Patrom, który dotarł na miejsce potwierdził podejrzenia policjanta. Badanie wykazało, że 20-letni kierowca audi miał 2 promile alkoholu w organizmie.
Za jazdę po pijanemu 20-latek będzie odpowiadał przed sądem. Jazda w takim stanie jest przestępstwem, a zgodnie z zaostrzonymi w ubiegłym roku przepisami sąd wymierzając karę zabiera prawo jazdy na co najemnej 3 lata, a maksymalnie nawet na 15 lat. Niezależnie od tego pijany kierowca płaci grzywnę w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. złotych, lub 10 tys. zł., w przypadku recydywistów.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę