Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Najpierw pomógł kupić samochód, później go ukradł

Policjanci z Kolna informują o zatrzymanym przez nich złodzieju samochodu. Mężczyzna najpierw pomógł kupić w Gorzowie Wielkopolskim auto 41-latkowi, a następnie – gdy obaj nim przyjechali do Kolna – skradł je. Okazało się, że złodziejem jest 54-latek z powiatu grajewskiego.

Jak przekazuje policja w poniedziałek 41-latek kupił volkswagena na szwajcarskich numerach rejestracyjnych w Gorzowie Wielkopolskim. W zakupie auta pomagał mu poznany dzień wcześniej mężczyzna. Po dokonanej transakcji obaj przyjechali nim do Kolna. W rejonie cmentarza komunalnego mężczyźni wysiedli z samochodu. W pewnym momencie nieznajomy wsiadł niespodziewanie ponownie do auta i odjechał, pozostawiając właściciela bez niczego. Okazało się, że w samochodzie, który został właśnie skradziony, znajdowały się wszystkie jego rzeczy. Straty oszacowano na około 7 tys. zł.

Już następnego dnia policjanci Kolna zatrzymali 54-letniego mieszkańca powiatu grajewskiego odpowiedzialnego za kradzież. Odzyskali także skradziony samochód oraz rzeczy osobiste właściciela. 54-latek przez sądem będzie odpowiadał za kradzież volkswagena, ale także za kierowanie pojazdem bez uprawnień. Okazało się bowiem, że mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę