Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Moto Show i Polska Liga Wraków na poligonie w Czerwonym Borze

Jak zapowiadają organizatorzy będzie to największą i najbardziej widowiskowa impreza moto w regionie. W niedzielę na terenie leśnego ośrodka szkolenia poligonowego „Grom Group” w Czerwonym Borze militaria spotkają się motoryzacją by zaprezentować ich siłę. Przygotowano moc atrakcji dla całych rodzin, a momentem kulminacyjnym imprezy będzie druga tura „WRAK RACE”. Na starcie stanie ponad 40 załóg w szalonym i bardzo widowiskowym wyścigu autami nieprzekraczającymi wartości 1000 zł.

Impreza rozpoczyna się już o godz. 10.00 i potrwa do wieczora do godz. 20.00. Teren poligonu „Grom Group” będzie podzielony na kilka stref, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Strefa Militarna jest przeznaczona dla tych, którzy będą chcieli postrzelać pistoletami ASG, spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, pozjeżdżać na linie czy przejechać się pojazdem gąsienicowym.
W Strefie Off Road będzie można zobaczyć, dotknąć, poczuć ducha puszczy przy autach mniej i bardziej przerobionych do ciężkiego terenu, również auta budowane od podstaw tzw. ZMOTY.
Strefa Klubowa – przeznaczona jest dla pasjonatów piękna w której nie zabraknie perełek motoryzacji, pięknych tuningowych projektów. 
Będą też strefy aut zabytkowych – nietuzinkowe auta zabytkowe, których nie zobaczymy już na co dzień na ulicach; strefa tańca – strefa tańca akrobatycznego pole dance; strefa familijna z dmuchanymi zjeżdżalniami, skakańcami, euro bungee i watą cukrową dla najmłodszych oraz strefa gastronomiczna z ciepłymi i zimnymi napojami, grillem, grochówką, burgerami czy lodami.

Bilety wstęp dla widzów: 10 zł - przedsprzedaż, i 15 zł w dniu imprezy. Dzieci do 140 cm wzrostu wchodzą za darmo.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę