Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nieszczęśliwy wypadek - policjant na motocyklu śmiertelnie potrącił pieszego

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku w Jabłoni Kościelnej koło Wysokiego Mazowieckiego. Zginął w nim 60-letni pieszy potrącony przez motocyklistę. Kierowca jednośladu został natomiast przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Do tragedii doszło na lekkim łuku drogi. Motocykl 39-latka wpadł w poślizg. Prawdopodobnie z powodu piachu który znalazł się na jezdni ze żwirowego pobocza. Motor wyleciał z drogi i uderzył w pieszego.

Kierowca motocykla - to policjant który na prośbę mieszkańców patrolował teren. Okoliczności zdarzenia bada prokuratura.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę