Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 17 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek przy dworcu autobusowym

Duże utrudnienia w ruchu na Alei Legionów. Na wysokości dworca autobusowego, na jezdni od centrum miasta w kierunku Konarzyc, doszło do zderzenia się dwóch samochodów – busa z terenówką. Prawdopodobnie najpierw kierowca opla uderzył w słup lampy oświetleniowej.

Do wypadku doszło ok. 8.25. Na miejscu są służby ratunkowe i policja. Początkowo cała jezdnia była zablokowana, teraz przejazd jednym pasem jest już możliwy.

Po wypadku kierowca busa uciekł z auta, a po pewnym czasie do policjantów zgłosił się inny mężczyzna twierdzący, że to on kierował samochodem. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży policjanci ustalają kto kierował samochodem.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę