Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Śmieci ugaszone

Blisko 180 tysięcy litrów wody zużyli strażacy gasząc hałdę śmieci, która w czwartkowe popołudnie zapaliła się na wysypisku w Czartorii koło Miastkowa. Z pożarem przez ponad 7. godzin walczyło 20 strażaków. Przyczynę pojawienia się ognia bada policja.

Pożar hałdy śmieci w Zakładzie Gospodarki Odpadów zauważono po godzinie 16. Chmura czarnego dymu unosiła się wysoko nad wysypiskiem. Na miejsce wysłano strażaków z jednostek zawodowych w Łomży i jednostki OSP. Akcja gaśnicza trwała do godziny 23.20. Strażacy polewali płonącą hałdę wodą, a później także przewozili śmieci dodatkowo przelewając je wodą. 
Jak podaje bryg. Grzegorz Wilczyński zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży po ugaszeniu pożaru w nocy strażacy jeszcze dwukrotnie musieli dojechać na wysypisko i dogaszać tlące się jeszcze śmieci.    
W sumie pożar objął około 900 m3 śmieci.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę