Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Płonie hałda śmieci w Czartorii koło Miastkowa

Pięć jednostek straży pożarnej walczy z pożarem hałdy śmieci na wysypisku miejskim w Czartorii koło Miastkowa. Jak informują strażacy pali się hałda o długości i szerokości po ok. 30 metrów i wysoka na około 6 metrów. Na miejscu są także służy ochrony środowiska, które sprawdzają czy istnieje zagrożenie dla okolicznych mieszkańców.

Pożar hałdy śmieci w Zakładzie Gospodarki Odpadów zauważono po godzinie 16. Chmura czarnego dymu unosi się wysoko nad wysypiskiem. Na miejsce wysłano strażaków z jednostek zawodowych w Łomży i jednostki OSP. Według strażaków sytuacja jest już opanowana, ale dogaszanie pożaru potrwa co najmniej do godz. 21.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę