Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łaciate i wystawa w Szepietowie najlepszymi markami regionu

W kategorii produkt spożywczy tytuł Podlaskiej Marki otrzymało Mleko UHT Łaciate. W kategorii wydarzenie nagrodzono XXII Regionalną Wystawę Zwierząt i Dni z Doradztwem Rolniczym Szepietowo 2015.

Do tytułu Podlaska Marka zgłoszono w tym roku ponad 140 produktów. Laureatów konkursu w 7. kategoriach ogłoszono w środę wieczorem podczas gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej - Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku. Zwycięzcy dostali szklane statuetki zaprojektowane przez profesora Leona Tarasewicza oraz nagrody finansowe w wysokości 15 000 zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę