Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadkowy wieczór na łomżyńskich drogach

Główne zdjęcie
Zdarzenie na ul. Piłsudskiego

W wyniku dwóch wypadków jakie zdarzyły się w środowy wieczór na łomżyńskich ulicach trzy osoby zostały ranne. Pierwszy miał miejsce około 19.20 na ul Poznańskiej, na wysokości sklepu Mrówka, drugi zaś wydarzył się godzinę później na ul. Piłsudskiego na skrzyżowaniu z ul. Małachowskiego. W pierwszym Toyota Avensis podczas wyprzedzania uderzyła w Smarta, wyrzucając go z drogi. Na ul. Piłsudskiego zaś kierowca Saaba prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście i także wyrzucił go z drogi na trawnik pomiędzy jezdniami.

Ze wstępnych oględzin wynika, że w zdarzeniu na ul. Poznańskiej kirowca Smarta skręcał do sklepu, w lewo. W wyniku uderzenia Smart przewrócił się na bok i wylądował na trawniku. Rozbita Toyota także znalazła się na trawniku. Dwoje pasażerów Smarta zostało rannych.

Na ul Piłsudskiego podczas skrętu w ul. Małachowskiego kierowca Saaba wyjechał z zatoki tak, że jadący motocyklista wyrwał mu zderzak. Motocyklista został zabrany do łomżyńskiego szpitala.

Policja wyjaśnia szczegóły obydwu zdarzeń.

Foto: Zdarzenie na ul. Piłsudskiego
Foto: Zdarzenie na ul. Poznańskiej
Foto: Zdarzenie na ul. Poznańskiej
Foto: Zdarzenie na ul. Poznańskiej
Foto: Zdarzenie na ul. Poznańskiej
Foto: Zdarzenie na ul. Poznańskiej
Foto: Zdarzenie na ul. Piłsudskiego
Foto: Zdarzenie na ul. Piłsudskiego

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę