poniedziałek, 23 października 2017 napisz DONOS@

To tylko długi weekend...

- Nie było żadnego wypadku – informuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży. Korki na głównych ulicach w Łomży i Piątnicy są bo... rozpoczął się długi weekend i w ruch samochodów jest znacznie większy niż normalnie. Policjanci chcąc usprawnić przejazd przez Piątnicę już ręcznie sterują ruchem na głównym skrzyżowaniu w tej miejscowości.

Od wczesnego popołudnia korkują się ul. Zjazd, Rondo Kościuszki, Aleja Legionów i Wojska Polskiego, którymi można dojechać do starego mosty przez Narew, ale także  ul. Sikorskiego w kierunku mostu Hubala. Dziś stoją w korkach samochody usiłujące jechać na północ w kierunku Mazur, Augustowa i Suwałk.
Policja podaje, że póki co, mimo większego ruchu, nie odnotowano utrudnień w ruchu spowodowanych jakimiś zdarzeniami drogowymi. Wczoraj podobnie duże korki wywołała jedna ciężarów, która zepsuła się na ul. Zjazd w Łomży.
Policja apeluje o ostrożność i bacznie obserwowanie sytuacji na drodze.
- W takich warunkach drogowych łatwo zagapienie się i najechanie na tył pojazdu poprzedzającego – mówi Szlesińska, zwracając uwagę, że wtedy dodatkowo zablokowany będzie dany odcinek ulicy. - W miarę możliwości jadąc przez miasto unikajmy głównych ciągów komunikacyjnych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0