Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Marcowe wybory uzupełniające do Senatu są ważne

Sądy Najwyższy orzekł, że przeprowadzone 6 marca 2016 roku wybory uzupełniające do Senatu RP w okręgu łomżyńsko-suwalskim, które wygrała zgłoszona przez PiS Anna Maria Anders, są ważne. Do sądu wpłynął jeden protest przeciwko ważności wyborów...

W uzasadnieniu uchwały Sadu Najwyższego czytamy, że ze sprawozdania Państwowej Komisji Wyborczej wynika, że  nie są jej znane fakty, które mogą być podstawą kwestionowania ważności wyborów. Za uznaniem wyborów za ważne wnosili Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej, ale także Prokurator Generalny. Co prawda do sądu wpłynął jeden protest przeciwko ważności wyborów, ale nie był rozpatrywany, bo nie spełniał wymogów formalnych określonych w Kodeksie Wyborczym.

Uchwała Sądu Najwyższego w sprawie ważności wyborów zapała w ubiegłym tygodniu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę