Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Byk zabił 32-latka

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj w jednym z gospodarstw we wsi Biebrza na terenie gminy Rajgród. 32-letni mężczyzna został najprawdopodobniej stratowany przez byka.

Wczoraj po godzinie 15–tej dyżurny grajewskiej komendy Policji został powiadomiony o tym, że na łące w jednej z miejscowości z terenu gminy Rajgród znaleziono ciało mężczyzny. Ustalono, że denat był pracownikiem gospodarstwa, w którym hodowano krowy. Najprawdopodobniej młody mężczyzna został zaatakowany przez byka. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w Zakładzie Medycyny Sądowej. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie bezpośredniej przyczyny śmierci mężczyzny. Funkcjonariusze Policji, pod nadzorem grajewskiej prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia.


210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę