Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Taekwondziści z medalami

Główne zdjęcie
Medalowi zawodnicy MKS „Medyk” z trenerem Pawłem Remiszewskim

Z medalami powrócili młodzi zawodnicy MKS „Medyk” Łomża z Otwartych Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS Olsztyn w Taekwondo Olimpijskim. Zawody odbywały się w Olecku, a na matach rywalizowało 150 zawodników z Polski i Europy.

Młodzieżowy Klub Sportowy „MEDYK” Łomża reprezentowało 9. zawodników. W kategorii młodzika złoty medal wywalczyli Jakub Zieliński kat. wagowa do 30 kg, Aleksander Skawski kat. wagowa do 38 kg oraz Agnieszka Łapińska kat. wagowa do 34 kg, brązowy medal zdobył Kacper Rakowski w kat. wagowej do 38 kg .
Wśród kadetów bezkonkurencyjny okazał się Przemysław Jadacki i w kat. wagowej do 37 kg . zdobył również złoty medal.
W zawodach startowały także dzieci w konkurencjach sprawnościowych. Jakub Plona zdobył dwa brązowe medale, Bartosza Jadacki, wywalczył brązowy medal, a Aleksandra Walczak zdobyła srebrny medal.

Trenerem zawodników jest Paweł Remiszewski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę