Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Czołówka pod Zbójną

Do czołowego zderzenia osobówki i towarowego busa doszło na drodze do miejscowości Laski pod Zbójną. Kierująca osobówką kobieta prawdopodobnie źle się poczuła i zderzyła się czołowo z jadącym od Zbójnej busem. Osobowe Suzuki w wyniku zderzenia obróciło się o 180 stopni. Kobietę strażacy musieli wycinać, aby wyciągnąć z samochodu.

Kierująca osobówka została przewieziona do łomzyńskiego szpitala, zaś kierowca busa doznał lekkich obrażeń. Droga w tej chwili jest zablokowana.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę