piątek, 15 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif
tekst płatny

Trwają zapisy do nowego przedszkola!!!

Rozpoczynamy nabór do Przedszkola Niepublicznego „MOTYLEK” z grupą rehabilitacyjną. Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 2,5 do 6 lat, również dzieci z Opiniami o Wczesnym Wspomaganiu Dziecka oraz Orzeczeniami do Kształcenia Specjalnego, w tym z niepełnosprawnością sprzężoną (w tym z dziećmi mającymi problemy z poruszaniem się, na wózkach), z zespołem Downa oraz ze spectrum autyzmu. Od września 2016 roku w Łomży przy ulicy Księcia Janusza rusza nowa, specjalistyczna placówka z bogatym programem zajęć dla maluchów oraz zajęciami terapeutycznymi.

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę oraz zajęcia dodatkowe ze specjalistami: oligofrenopedagogiem, psychologiem, logopedą, fizjoterapeutą, instruktorem dogoterapii, Terapeutą Integracji Sensorycznej i muzykoterapeutą oraz istniej możliwość skorzystania z Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, NDT Bobath, terapii ręki i innymi. 
Gwarantujemy  miłą i profesjonalną atmosferę, bardzo dobrze wyposażone sale dydaktyczne, bezpieczny i odpowiednio przystosowany plac zabaw dla dzieci oraz co istotne opiekę nad dziećmi w godzinach 6:30 – 17:00.  
Planowana organizacja przedszkola zakłada utworzenie grup integracyjnych, która będzie liczyła maksymalnie 15 dzieci oraz  rehabilitacyjna –  dla maksymalnie 5 dzieci. Do pierwszej grupy można zapisać wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, które oprócz zajęć edukacyjnych będą miały zapewnione zajęcia dodatkowe: język angielski, rytmika, edukacja muzyczna, gimnastyka ogólnorozwojowa (zajęcia ruchowe w tym korekcyjne prowadzone przez fizjoterapeutę), dogoterapia ( zajęcia edukacyjne z psem). 
Do drugiej zapraszamy dzieci niepełnosprawne z Opiniami o Wczesnym Wspomaganiu Dziecka oraz Orzeczeniami o Potrzebie Kształcenia Specjalnego.
Przedszkole stwarza możliwość indywidualnego podejścia oraz rozwijania zdolności każdego dziecka z uwagi na małe grupy. Poza tym będzie przyjazne i bezpiecznie, dzięki zainstalowaniu monitoringu z dostępem dla rodziców.

Osobą prowadzącym Przedszkole Niepubliczne „MOTYLEK” będzie Dorota Zwierzyńska, Prezes Fundacji DR OTIS, która od 2014 roku prowadzi Przedszkole Niepubliczne „NUTKA”, które funkcjonuje i cały czas prężnie się rozwija. Warto nadmienić, iż w 2015 roku został otwarty Punkt Przedszkolny „ISKIERKA” w Ostrołęce i Szkoła Podstawowa Specjalna dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnosprawnością Sprzężoną w Łomży. Dzieci uczęszczające do „Motylka” będą także objęte programami terapeutycznymi realizowane przez Fundację DR OTIS. 
Serdecznie zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego „MOTYLEK”, który  jest doskonałym wyborem i zadowoli najbardziej wymagających.

Przedszkole Niepubliczne „MOTYLEK” 
tel. 606 741 343
E-mail otis.lomza@gmail.com


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0