Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Miss Podlasia Nastolatek z Łomży

Katarzyna Prokopowicz, uczennica I LO w Łomży została Miss Podlasia Nastolatek. Finały wyborów najpiękniejszych dziewczyn w regionie odbyły się podczas specjalnej gali w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku.

Katarzyna Prokopowicz pochodzi z Łomży, ma 17 lat, 175 cm wzrostu i wymiary: 81-58-89. Marzy o karierze aktorki. Pierwsze aktorskie kroki stawia w grupie Teatr Tadamm i Łomżyńskim Teatrze Aktywnym. Interesuje ją także taniec ludowy i podróże dookoła świata.

Była jedyną łomżanką biorącą udział w finałach wyborów Miss Podlasia 2016 i Miss Nastolatek 2016 zorganizowanych przez Gazetę Współczesną.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę