Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Kolejna śmierć na przydrożnym drzewie

Główne zdjęcie
BMW, którego 25-letni kierowca zginął w nocnym wypadku. (fot. KWP Białystok)

25-latek zginął na miejscu po tym, jak kierowane przez niego BMW na łuku drogi zjechało do rowu i uderzyło w drzewo. Podczas zdarzenia młody mężczyzna wypadł z pojazdu, a następnie został nim przygnieciony.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło tuż przed północą w okolicach miejscowości Wyliny Ruś w gminie Szepietowo. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 25-letni kierowca, jadąc drogą krajową nr 66  w kierunku Szepietowa, w okolicach miejscowości Wyliny Ruś, na łuku drogi zjechał do rowu, gdzie samochód dachował i uderzył w drzewo. Policja podaje, że dotychczasowe informacje wskazują, że kierujący podczas zdarzenia wypadł z pojazdu, a następnie został nim przygnieciony. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zginął na miejscu.

Szczegółowe okoliczności wypadku i jego przyczyny wyjaśniają policjanci z Wysokiego Mazowieckiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę