Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Spalił się dom w Zanklewie

20 strażaków przed ponad trzy godziny w nocy walczyło z pożarem drewnianego domu w Zanklewie pod Wizną. Były podejrzenia, że wewnątrz płonącego domu jest jego właściciel, ale po ugaszeniu ognia i dokładnym sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń okazało się, że dom był pusty. Strażacy znaleźli za w nim to trzy 11-kilogramowe butle gazowe.

Pożar strażakom zgłoszono około 22.40. Jak podaje st. bryg. Dionizy Krzyna, Komendant Miejski  Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, gdy pierwsze jednostki dotarły na miejsce ogień obejmował już wszystkie pomieszczenia drewnianego domu. W sumie do walki z ogniem skierowano pięć zastępów straży pożarnej – zawodowej z Łomży i ochotniczej w Wizny.

Akcja zakończyła się dopiero po godzinie 2. w nocy. Na szczęście nie było ofiar w ludziach.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę