Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Karambol w okolicach Podgórza

Cztery samochody – dwie ciężarówki i dwie osobówki – uczestniczyły w zderzeniu na drodze krajowej nr 63 Łomża – Podgórze. Wszystkie samochody jechały w kierunku Łomży i po gwałtownym zahamowaniu pierwszego z nich reszta uderzała w tył poprzedniego. Na szczęście nikomu z jadących w samochodach nic się nie stało, ale ruch jest utrudniony i w miejscu stłuczki odbywa się wahadłowo. Jak mówił jeden z kierowców uszkodzonej ciężarówki winnym karambolu byli... policjanci.

Do zderzenia samochodów doszło około godziny 14. Pierwszym z uczestniczących w kolizji samochodów jest mercedes, drugim subaru, a kolejne dwa to wielkie ciężarówki do przewozu żwiru. Jak mówił jeden z kierowców ciężarówek jadąca mercedesem kobieta miała gwałtownie zahamować, gdy zobaczyła jadący w jej kierunki „środkiem drogi” konwój samochodów policyjnych. Pozostali kierowcy samochodów jadących za mercedesem nie zdążali wyhamować swoich pojazdów i uderzali w tyły poprzedzających je aut.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę