Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Napadli na Czeczenkę w Łomży

Młoda Czeczenka została napadnięta w Łomży. Bandyci wyzywali ją, ściągnęli hidżab, uderzyli w głowę - podaje Gazeta Wyborcza Białystok informując, że zdarzenie miało miejsce 10 maja, a śledztwo w tej sprawie wszczęła już Prokuratura Rejonowa w Łomży.

Jak poinformowała Gazetę Maria Kudyba, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Łomży śledztwo jest prowadzone w kierunku publicznego znieważenia Czeczenki z powodu jej przynależności narodowej oraz naruszenia jej nietykalności cielesnej. Za takie przestępstwo grozi do trzech lat więzienia.

Napadnięta kobieta ma 20 lat. Napastnicy mieli mieć 28 - 29 lat.

Jak podaje Gazeta do napadu doszło w okolicy Placu Kościuszki. Mężczyźni z daleka mieli krzyczeć: "wypierd..., terroryści, muzułmańska k...". Mijając ją, jeden z mężczyzn schwycił za hidżab, chcąc go ściągnąć. Nie udało mu się. Wściekły, uderzył dziewczynę w głowę, po czym zaczął od nowa mocować się z chustą. Bluzgając, zerwał górną część hidżabu i rzucił na chodnik.
Zapłakana, zabrała chustę z ziemi i uciekła.

Zobacz: Czy w Łomży da się żyć? Napadnięto młodą dziewczynę. Bo nosi hidżab - Gazeta Wyborcza Białystok

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę