Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Zablokowana droga w kierunku Ostrołęki

Po groźnie wyglądającej kolizji zablokowana jest droga krajowa nr 61. Łomża – Ostrołęka. W okolicy Sierzput dostawczy bus uderzył w tył tira. Szczęśliwie żadnemu z kierowców nic się nie stało.

Do wypadku doszło w okolicach skrzyżowania. Świadkowie przekazują, że kierowca tira zwalniał jadąc za ciężarówką, która sygnalizowała zamiar skrętu, gdy w pewnym momencie w tył tira uderzył rozpędzony bus. Mimo dużych zniszczeń kierowca busa wyszedł ze zderzenia bez szwanku.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę